Dzień bezpiecznego internetu

6 marca 2020

Uczniowie klasy 3a przygotowali pogadankę na temat bezpieczeństwa w internecie. Podzieleni na grupy, przygotowali najpierw zakres tematów. Następnie wyszukiwali ciekawe informacje na wybrany przez grupę temat. W szkole, podczas zajęć uczniowie ćwiczyli wystąpienie przed kolegami z klas 0-3. Wszystkie karty zostały starannie opisane i zalaminowane. Wraz z wydrukowanymi kartami uczniowie z 3a wchodzili do dzieci klas 0-3 i tłumaczyli… jak być bezpiecznym w sieci. Ich koledzy mieli dużo pytań… ale na szczęście uczniowie z 3a na wszystkie umieli odpowiedzieć. Na koniec przypomniano dzieciom, że internet to wspaniałe okno na świat… ale trzeba z niego mądrze korzystać.

Najnowsze wydarzenia

Dzięki odpowiedniej edukacji Twoje dziecko ma większe możliwości rozwoju w kierunku zgodnym z umiejętnościami i zainteresowaniami.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania pod opieką profesjonalnej kadry.