• Sukcesy naszych uczniów

    Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego
Gabriela Trojanowska i Stanisław Żuk zakwalifikowali się do II etapu konkursu.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna
Gabriela Trojanowska – III miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa
Maciej Przędziński i Stanisław Żuk – XI miejsce, dyplomy laureatów


Miejski konkurs polonistyczny "Znam mitologię" dla klas V
Maciej Przędziński zakwalifikował się do II etapu, w którym uzyskał bardzo dobry wynik.

40 Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka"
Jolanta Gozdalik,  Mikołaj Dukała  i  Piotr Winter zakwalifikowali się do etapu dzielnicowego
Piotr Winter zdobył wyróżnienie

XIV Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej "Witaj Majowa Jutrzenko"
Jolanta Gozdalik, Mikołaj Dukała oraz Piotr Winter wzięli udział w II etapie konkursu

Konkurs przyrodniczy "Swietlik"

Wyróżnienie :

Zofia Pastucha 3a
Maciej Przędziński 5a
Dyplomy:
Michał Andziak 3a
Zuzanna Drągowska 3a
Rafał Wolański 3a
Maciej Skorupski 3b
Iga Łukaszewska 4a
Agnieszka Cegieła 4a
Mikołaj Dukała 6a
Jakub Jakimiuk 6a
Gabriela Trojanowska 6a
Jolanta Gozdalik 6a
Sylwia Wolańska 6a

Konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w języku niemieckim i hiszpańskim
1 miejsce- Melania Czarnecka 6a
2 miejsce- Mikołaj Dukała 6a
3 miejsce- Agnieszka Cegieła 4a

Konkurs piosenki angielskiej klas IV-VI
1 miejsce
- Iga Łukaszewska 4a
-Aga Cegiełka 4a
-Mikołaj Dukała 6a


Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
Gabriela Trojanowska – IV miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa
Agnieszka Cegieła – VIII miejsce, dyplom laureata
Jakub Czyszczoń – XIV miejsce, dyplom wyróżnienia

Konkurs matematyczny "Mazowieckie talenty"
Sylwia Wolańska i Gabriela Trojanowska
zakwalifikowały się do II etapu
Sylwia Wolańska zakwalifikowała się do III etapu konkursu

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"
Zofia Pastucha 3a- wyróżnienie
Gabriela Trojanowska 6a - wyróżnienie
Sylwia Wolańska 6a - wyróżnienie


Konkurs matematyczny-liczba Pi
1 miejsce Mateusz Szajner 5a
1 miejsce Maciej Gozdalik 6a
2 miejsce Julia Di Salvo 5a
3 miejsce Oskar Wiśniewski 4a


VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
Mistrzami mnożenia zostali:

KLASA  4a
Iga Łukaszewska
Agnieszka Cegieła

KLASA 5a
Julia Di Salwo
Mateusz Szajner
Konstanty Stachera
Jakub Skorupski

KLASA 6a
Jolanta Gozdalik
Mikołaj Dukała
Jakub Jakimiuk
Sylwia Wolańska
Maja Szymańska


Olimpus Matematyczny - sesja zimowa
miejsce 13 Mikołaj Dukała 6a
miejsce 17 Gabriela Trojanowska 6a
miejsce 17 Sylwia Wolańska 6a
miejsce 18 Agnieszka Cegieła 4a

Ogólnopolski Konkurs z Języka polskiego "Panda"
Dyplom wyróżnienia:
Agnieszka Cegieła klasa 4a
Dyplom uznania:
Iga Łukaszewska klasa 4a
Julia Di Salvo klasa 5a
Mateusz Szajner klasa 5a
Maciej Przędziński klasa 5a
Sylwia Wolańska klasa 6a
Jan Szymczuk klasa 6a
Mikołaj Dukała klasa 6a

Ogólnopolski Konkurs z Języka angielskiego "Pingwin"
Dyplom uznania:
Mateusz Szajner klasa 5a
Maciej Przędziński klasa 5a
Konstanty Stachera klasa 5a
Maciej Gozdalik klasa 6a
Jolanta Gozdalik klasa 6a
Milena Magryta klasa 6a
Gabriela Trojanowska klasa 6a
Sylwia Wolańska klasa 6a
Jan Szymczuk klasa 6a
Mikołaj Dukała klasa 6a
Melania Czarnecka klasa 6a
Maja Szymańska klasa 6a


Egzamin MOVERS
Iga Łukaszewska 4a
Martyna Przednowek 4a


Egzamin FLYERS
Agnieszka Cegieła klasa 4a

Egzamin KET
Julia Di Salvo 5a
Sylwia Wolańska 6a
Mikołaj Dukała 6a
Malania Czarnecka 6a
Milena Magryta 6a
Jolanta Gozdalik 6a
Maciej Gozdalik 6a
Maja Szymańska 6a
Jan Szymczuk 6a

North CUP Olecko

2 srebrne medale w pływaniu w płetwach Jakub Skorupski 5a

Klubowy Puchar Polski
srebrny medal na 800 m w pływaniu w pletwach Julian Okulski 6a

Klubowy Puchar Polski Olecko
srebrny medal na 100 m pod wodą pływanie w płetwach Jakub Skorupski 5a

Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w pływaniu w płetwach Gliwice 2017
3 medale – dwa złote i jeden brązowy Jakub Skorupski klasa 5a



Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

Egzaminy Cambridge STARTERS
Michał Andziak 2a
Jakub Bartoszcze 2a
Jakub Bzdzion 2a
Barbara Dolińska
Maria Skowrońska-Domańska 2a
Jan Drabikowski 2a
Zuzanna Drągowska 2a
Jan Henicz 2a
Mateusz Jasek
Piotr Szumilewicz 2a
Kacper Tatarowicz 2a
Michał Trześniewski 2a
Klasa 2b
Karol Adamiak 2b
Jakub Gapski 2b
Maksymilian Oraczewski 2b
Alicja Majewska 2b
Nadia Żak 2b


Konkurs matematyczny "Kangurek"

Wyróżnieni:
Jan Drabikowski 2a
Nadia Żak 2b
Jakub Gapski 2b
Łukasz Wachacki 2b
Agnieszka Cegieła 3a


Konkurs przyrodniczy "Świetlik"
Nagroda: Rafał Wolański
Wyróżnienie:
Maciej Skorupski
Zuzanna Drągowska


Klasowy konkurs czytelniczy
Klasa 2a

1 miejsce – Rafał Wolański
2 miejsce – Zofia Pastucha
3 miejsce – Michał Andziak
Klasa 2b
1 miejsce - Nadia Żak
2 miejsce - Alicja Majewska
3 miejsce - Łukasz Wachacki
wyróżnienia:
Maksymilian Oraczewski
Jakub Gapski


Konkurs kaligraficzny
1 miejsce- Weronika Grabiec 1b
2 miejsce- Antoni Olbrysz 1a
3 miejsce- Wiktoria Pietrzak 1a
wyróżnienie- Krzysztof Misiąg 1a


Konkurs ortograficzny
Klasa 2a
1 miejsce- Jan Henicz, Rafał Wolański
2 miejsce- Zofia Błaszczak
3 miejsce - Jan Drabikowski, Zuzanna Drągowska
Klasa 2b
1 miejsce -   Jakub Gapski
2 miejsce -  Alicja Majewska, Maciej Skorupski
3 miejsce -  Maksymilian Oraczewski
Wyróżnienie-   Karol Adamiak

Klasa 2b
1 miejsce -   Agnieszka Cegieła

Szkolny konkurs plastyczny „Mój miś”
1 miejsce- Jan Drabikowski 2a
2 miejsce- Piotr Bachurski 1b
3 miejsce- Ewa Drabikowska 1a


Konkurs recytatorski Brzechwa Dzieciom
1 miejsce- Jakub Bartoszcze 2a
2 miejsce- Michał Andziak 2a
3 miejsce- Jakub Gapski 2b


Szkolne zawody pływackie
dziewczynki
1 miejsce- Nadia Żak 2b
2 miejsce- Zofia Pastucha 2a
3 miejsce- Blanka Moskwa 1a
chłopcy
1 miejsce- Kuba Malinowski 2b
2 miejsce- Bartosz Bzdzion 1a
3 miejsce- Tomasz Demidziuk 1b


Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową
1 miejsce- Maksymilian Oraczewski 2b, Jakub Gapski 2b
2 miejsce- Łukasz Wachacki 2b, Amelia Opęchowska 2b
3 miejsce- Michał Andziak 2a,  Julian Rubaszko 1a
wyróżnienie:  Aleksandra  Kalinowska 1b


Konkurs piosenki hiszpańskiej
1 miejsce- Barbara Dolińska, Maria Skowrońska-Domańska,
Aleksandra Zawadzka
2 miejsce-  Jan Drabikowski, Mateusz Jasek,
Michał Trześniewski
3 miejsce- Jakub Gapski, Oskar Wiśniewski


Konkurs piosenki niemieckiej
1 miejsce- Lilianna Szmawonian
2 miejsce- Zuzanna Drągowska, Zofia Pastucha,
Natalia Bagińska
3 miejsce- Maksymilian  Oraczewski, Maciej Skorupski

AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Poleczki 7
02-822 Warszawa